D Pale W Pale Steel Security Fences Metal Palisade Rot Proof OEM
مجموعه 50
MOQ
$18.60 - $34.50/ Set
قیمت
D Pale W Pale Steel Security Metal Palisade Fencing Rot Proof OEM
امکانات گالری توضیحات محصول درخواست نقل قول
امکانات
اطلاعات اولیه
محل منبع: هبی، چین
نام تجاری: TLWY
شماره مدل: TLWY--09
برجسته:

نرده فلزی پر رنگ D

,

نرده امنیتی فولادی کم رنگ

,

نرده امنیتی فولادی OEM ضد پوسیدگی

پرداخت
جزئیات بسته بندی: پالت
زمان تحویل: 15-20 روز پس از دریافت پیش پرداخت
شرایط پرداخت: L/C، T/T، Western Union
قابلیت ارائه: 700 ست/ست در روز
مشخصات
تایپ کنید: Trellis & Gates، نمایه شمشیربازی، پروفیل D، حصار پالیسی، نمایه W
اتمام قاب: روکش پودری، روکش پی وی سی، گالوانیزه گرم، گالوانیزه داغ، گالوانیزه سنگین
مواد قاب: فلز، لوله فولادی گالوانیزه گرم
ویژگی: به راحتی مونتاژ می شود، ضد آب، ضد پوسیدگی
نوع فلزی: فولاد، آهن، آلومینیوم
استفاده: دکوراسیون باغ، دکوراسیون منزل، حصار حیاط پشتی، حفاظ
کلید واژه ها: نرده فلکه فولادی,پانل نرده آهنی,نرده استیل پالیس
بسته بندی: پالت
رنگ: رنگ سفارشی
نام: حصار پالیسی
توضیحات محصول

حصار حصار حصار فولادی گالوانیزه گرم حصار حصار دیواری فولادی گالوانیزه گرم حصار دیواری با بخش کمرنگ W یا D حصار حصاری دیوارپوش فولادی گالوانیزه گرم حصار امنیتی با بخش کمرنگ W یا D

حصار کاخ

حصار پالیسید با پوشش گالوانیزه گرم یا روکش پی وی سی به طور گسترده در کارخانجات و منازل برای محافظت از افراد و املاک استفاده می شود.سیستم‌های حصار بند ما به راحتی قابل تنظیم هستند تا نیازهای مختلف را در طیف وسیعی از بخش‌ها برآورده کنند.علاوه بر این، حصارهای دیواری را می توان با محصولات ترکیب کرد تا بهترین محافظت را برای تأسیساتی که به قابلیت های ضد قوچ و ضد وسیله نقلیه نیاز دارند، ایجاد کند.

 

حصار پالیسید از نظر زیبایی شناسی دلپذیر است و به طور یکپارچه با اکثر انواع نرده های فعلی ادغام می شود.با این حال، حصار پاریس به راحتی قابل تنظیم است.مشتریان می‌توانند از فولاد گالوانیزه استاندارد، روکش‌های خاص RAL با پوشش پودری یا یک پرداخت سفارشی بر اساس درخواست انتخاب کنند.

 

عملیات سطحی حصار پالیسید می تواند گالوانیزه گرم یا پوشش پودری باشد.در مقایسه با حصار پالیسی با پوشش پودری، گالوانیزه داغ عملکرد مقاومت در برابر خوردگی بهتری نسبت به نوع پوشش پودری دارد و می تواند عمر طولانی داشته باشد و از شرایط خوب اطمینان حاصل کند.اگرچه قیمت بالاتر از نوع پوشش پودری است، اما ارزش آن را دارد.

 

High Standard Galvanized And Powder Coated Steel Palisade Fence & Gate Metal Panel Security Fencing

مصالح نرده پالیسید

نرده پالیسی می تواند از مواد مختلفی ساخته شود، مواد اصلی نرده پالیسی فولاد گالوانیزه و فولاد با روکش پی وی سی می باشد.معمولاً حصار فولادی گالوانیزه داغ بیشتر از نوع گالوانیزه الکتریکی استفاده می شود زیرا می تواند پوشش روی ضخیم تر و مقاومت در برابر خوردگی و زنگ زدگی بهتری را تأمین کند.علاوه بر این، مقاومت در برابر آب و هوا و سن برای عمر طولانی استفاده می شود.

حصار دیواری با روکش پی وی سی نه تنها می تواند مقاومت فوق العاده در برابر خوردگی و زنگ زدگی و عمر بادوام را تامین کند، بلکه رنگ های مختلفی را برای ترکیب با محیط های اطراف فراهم می کند.رنگ های اصلی سبز، آبی، زرد، سفید و رنگ های مختلف دیگر هستند.می توانید تک رنگ را انتخاب کنید یا رنگ را به صورت یک تکه ترکیب کنید.رنگ های خاص را می توان با توجه به نیاز شما سفارشی کرد.

 
 


High Standard Galvanized And Powder Coated Steel Palisade Fence & Gate Metal Panel Security Fencing

نرده پالیسی نوع کم رنگ

حصار کمرنگ را می توان به رنگ پریده موجدار و رنگ پریده زاویه ای تقسیم کرد.رنگ پریده موجدار دارای نوع W و نوع D با سطح ساختار متفاوت است.

  • بخش D رنگ پریده است.کار با پیچ و مهره های بلند، برای ترسیم مرزها طراحی شده است که به امنیت کم تا متوسط ​​و مقاومت در برابر آسیب نیاز دارد.
  • بخش W رنگ پریده است.با استحکام ذاتی بالاتر و مقاومت در برابر خرابکاری بهتر، پرکاربردترین نوع برای ارائه امنیت بالا و حفاظت بیشتر هستند.رنگ پریده‌های دیواری نوع W که توسط پیچ‌های کوتاه بسته می‌شوند، بدون انعطاف در برابر ریل‌های افق قرار دارند.
  • زاویه فولاد رنگ پریده.ریل های حصار پیچ شده یا جوش داده شده به افق، برای کاربردهای عمومی، مانند حفاظت از املاک مسکونی، مناسب هستند.

انواع متداول نرده های پارتی شامل نرده های دیواری W pale و D Palisade با سه نقطه در بالای نرده می باشد.اگرچه قیمت این دو نوع یکسان است، اما حصار دیواری رنگ پریده W از نوع پرکاربردتر از نوع D Pale است، اضافی، زیباتر است.بنابراین ما به مشتری خود پیشنهاد دادیم که نوع W pale را انتخاب کند.

 
مشخصات حصار Palisade
اندازه پانل بخش W کم رنگ: 70 میلی متر فرشته ریل پست
ارتفاع عرض ضخامت کم رنگ تعداد: رنگ پریده ریل متقاطع پست مربع من پست می کنم
1.8 متر 2.75 متر 2/2.5/3 میلی متر 17 عدد 40×40×4 میلی متر 60*60 میلی متر 100×55 میلی متر
2.1 متر 2.75 متر 2/2.5/3 میلی متر 17 عدد 50×50×6 میلی متر 80*80 میلی متر
2.4 متر 2.75 متر 2/2.5/3 میلی متر 17 عدد   100 * 100 میلی متر
3.0 متر 2.75 متر 2/2.5/3/3.5mm 17 عدد    
بخش W کم رنگ: 62 میلی متر
1.8 متر 2.75 متر 1.5/2/2.5mm 17 عدد 40×40×4 میلی متر 60*60 میلی متر 100×55 میلی متر
2.1 متر 2.75 متر 1.5/2/2.5mm 17 عدد 50×50×6 میلی متر 80*80 میلی متر
2.4 متر 2.75 متر 1.5/2/2.5mm 17 عدد   100 * 100 میلی متر
3.0 متر 2.75 متر 1.5/2/2.5mm 17 عدد    
بخش کم رنگ D: 65 میلی متر
1.8 متر 2.75 متر 1.5/2/2.5/3mm 17 عدد 40×40×4 میلی متر 60×60 میلی متر 100×55 میلی متر
2.1 متر 2.75 متر 1.5/2/2.5/3mm 17 عدد 50×50×5 میلی متر 80x80 میلی متر
2.4 متر 2.75 متر 1.5/2/2.5/3mm 17 عدد   100x100 میلی متر
3.0 متر 2.75 متر 1.5/2/2.5/3mm 17 عدد    
درمان سطح: گالوانیزه یا گالوانیزه و سپس پوشش پودری به پایان رسید
سر رنگ پریده: می توان آن را تک نوک، سه نوک، چهار گوش، تاپ های گرد و بریده یا فقط گرد کرد.

 

بسته بندی و حمل و نقل

High Standard Galvanized And Powder Coated Steel Palisade Fence & Gate Metal Panel Security Fencing

اطلاعات شرکت                                                                                                    

D Pale W Pale Steel Security Fences Metal Palisade Rot Proof OEM 3

شرکت ما در خانه توری سیمی، Anping County، Hebei PR چین واقع شده است.این شرکت در سال 1989 تاسیس شد، دارای ده سال سابقه کار و همچنین دارای سه نوع، شانزده گونه محصول می باشد.در طول سالها توسعه، کل دارایی های ثابت به 10 میلیون نفر رسیده است و تعداد کارکنان به 78 نفر رسیده است. این شرکت دارای انواع سیم و مش سیم است.معرفی محصولات: این محصول به طور گسترده در صنایع شیمیایی، روغن، برای ریسندگی و بافندگی، پزشکی، ساختمان، هوانوردی، پرواز فضایی، بزرگراه، جاده، حفاظت از گیاهان، نژاد علف های هرز، ماشین آلات متالورژی و غیره استفاده می شود.تولید مفتول شامل مفتول گالوانیزه، سیم کشی مجدد، انواع مفتول برای ساختمان.این شرکت تولید کننده انواع توری سیمی می باشد.محصولات اصلی: حفاظ حصار مش برای راه آهن، جاده، فرودگاه، زندان و غیره، حصار زنجیره ای، مش سیم جوش داده شده، محافظت از انواع ماشین، جعبه گابیون، مش سیم شش ضلعی، نژاد، مش سیم پلاستیکی ساده (نژاد، قفس مرغ ، ریخته گری ماهی و غیره)، مش سیم چین دار، مش سیم سوراخ مربعی، مش سیم برنجی، مش سیم برنزی فسفر، توری ورق آلومینیومی فولادی، و غیره. ، دستگاه قطعات جوش داده شده الکتریکی عالی و غیره.

سوالات متداول

در مورد شرکت شما چطور؟

یک شرکت پینگ تای لانگ حدود 10 سال تولید کننده مستقیم است، ما تجربه غنی از محصولات حصار مش سیم داریم و بخش کنترل کیفیت داریم، بنابراین لطفا به ما اعتماد کنید، ما بهترین انتخاب شما خواهیم بود!

 

حداقل مقدار سفارش چقدر است؟

معمولاً حداقل مقدار در a استکانتینر 20 فوتی، از نظر قیمت برای مشتریان بسیار مناسب است، اما اگر به مقدار زیادی نیاز ندارید، قابل مذاکره است. اگر فقط به این دلیل که به کیفیت اعتماد ندارید، می توانیم ابتدا نمونه را برای شما ارسال کنیم!

 

زمان سرب چقدر است

معمولا ،زمان تحویل ظرف 20 روز است که ما پیش پرداخت را دریافت می کنیم، اگر به محصولات فوری نیاز دارید، ما تمام تلاش خود را برای تولید آن به محض انجام خواهیم داد.ممکن است، و ارسال در اسرع وقتممکن است، برای برآوردن نیاز شما.

 

محصولات توصیه شده
با ما در تماس باشید
تلفن : 15833285988
حرف باقی مانده است(20/3000)